Gacsal Erzsébet

Gacsal Erzsébet régi dabasi családból származik. Szakközépiskolai végzettségét 1986. június 19-én szerzett, 1991-től dolgozik a Polgármesteri Hivatalban. A munka mellett 2004-ben megkezdte főiskolai tanulmányait, amelyet 2007. január 30-án eredményesen elvégzett. A kezdetektől a pénzügyi területen dolgozik mint pénzügyi vezető. 2016. október 1-től a Gazdasági Iroda Osztályvezetőjének nevezték ki.

2018 februárjától Jelenik Marika betegsége miatt az idei évben hatalmas feladat hárult rá. Egyedül vezette, irányította a Pénzügyi Irodát. Ez a feladat azért is jelentett nagy kihívást és igényelt felelősségteljes munkát, hiszen ebben az évben került hivatalunkban bevezetésre az ASP rendszer.

A folyton változó jogszabályi környezetben sokszor emberhiánnyal küzdve nagy szaktudással végezte munkáját. A hivatal apparátusa és az önkormányzat egyaránt támaszkodhatott az ő tudására, szakértelmére.

A díj elismerése közel három évtizedes helyi szolgálatának és az elmúlt hónapokban nyújtott kiemelkedő munkájának.

A díjátadásról készült fényképek megtekinthetőek képgalériánkban ide kattintva.