2024. április 19. péntek
Emma
Holnap: Tivadar, Odett napja lesz

Virág Mindenkinek Kft.

A kapcsolatok évében a képviselő-testület egy olyan kisvállalkozást tüntet ki az év vállalkozója elismeréssel, amely tevékenységével hozzájárul a kapcsolatok erősödéséhez. A vállalkozás vezetője, Marcsi és testvére Anikó színvonalas szolgáltatásaival a családi eseményeket szolgála immáron 20 éve.

A Virág Mindenkinek Kft. a dabasi városközpont szívében sok éve szolgálja színvonalas, minőségi szolgáltatásaival a vásárlóközönséget. Az üzlet és tulajdonosa évek óta számos országos elismerésben részesült. Egész évben változatos, az évszakokhoz és ünnepkörökhöz igazított kirakatokkal és széleskörű kínálattal várja az üzlet a vásárlókat.

A virágüzlet jelentőségét bizonyítja, hogy egy-egy jelentősebb évfordulókor, Anyák Napján, vagy ballagásokkor 300-400 csokrot vásárolnak meg tőlük egy-két nap alatt. Közreműködőként, vagy önálló szervezőkét több jelentős városi programot is életre hívott, ilyen például a tavaszi Esküvő kiállítás. Szaktudásával aktív közreműködője volt 2008-ban a Sári Rétesház kialakításának és korhű bútorokkal történő berendezésének. Az év folyamán jelentős támogatást nyújt a város katolikus templomaiba, számos alkalommal biztosítja az oltárok díszítéséhez szükséges virágokat, virágtálakat Sáriban, Dabason, Gyónon és Dabasi-szőlőkben is.

Gogolák Mária és a Virág Mindenkinek Kft. az elmúlt években nyújtott magas színvonalú teljesítményével öregbítette településünk hírnevét, egy jól működő, prosperáló családi vállalkozást hívott életre, amely jelentős hírnévre tett szert az elmúlt egy évtizedben. Méltán veheti át 2017-ben az év vállalkozója elismerést.

A díjátadásról készült fényképek megtekinthetőek képgalériánkban ide kattintva.