Molnár Imre Balázs

Molnár Imre Balázs a Dabas-Gyóni Polgárőr Egyesület alapító tagja, aki aktivitásával, segítőkészségével nagyban hozzájárul az egyesület sikeres működéséhez.

Munkája mellett vállalja az éjszakai őrszolgálatokat, segíti az egyesület vezetőjének munkáját. Emellett dolgozó családapaként is nagy felelősséggel végzi a polgármesteri hivatalban rábízott feladatokat. Imre a hivatal főállású sofőre is egyben, aki sok alkalommal, sokak testi épségéért, biztonságos közlekedéséért vállal felelősséget. Sokszázezer kilométer út van már a háta mögött, amelyet balesetmentesen vezetett végig hazánkban és számos európai országban. Sportolókat, díszpolgárokat, jeles vendégeket, testvérvárosi delegációkat, önkormányzati hivatalos utak során képviselőket, intézményvezetőket, civileket egyaránt nagy számban utaztatott körültekintéssel, nagy szakértelemmel. Polgárőrként és munkájában is a szűkebb pátriájáért, és Dabasért tesz, a közösségért végzett szolgálatát nagyra értékeljük, ennek elismerése a Dabas Közbiztonságáért Díj.

A díjátadásról készült felvételek megtekinthetőek képgalériánkban ide kattintva.