Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
2024. április 13. szombat
Ida
Holnap: Tibor napja lesz

Archív híreink 2019

Majálisi programrészletek és a kisvonat menetrendje

Az alábbiakban néhány majálisi program képes ajánlóját tekinthetik meg, illetve a városi kisvonat majálisi menetrendjét.

 

Majálisi programrészletek

 

Majálisi programrészletek

 

Majális Városi kisvonat menetrend:

Május 1-je

9:30-10:00     várakozás, gyülekezés a Top Fitness SE központjánál
10:00-10:30     babakocsi-felvonulás kísérése az OBO Arénáig

1.    kör
10:45-kor     indulás az OBO Aréna elől az első menetrend szerinti körre
10:50     Vörösmarty (Klapka utca előtti) utca buszmegálló
10:55     Vörösmarty utca (orvosi rendelő) buszmegálló
11:00    Vörösmarty utca (Vasút utca- iskola) buszmegálló
11:05    Vasút utca (katolikus templom)
11:15    Vasút utca – Kossuth Lajos út kereszteződés (Gugyerás bolt)
11:20    Szent István út (Filmszínház buszmegálló)
11:25    Kaszinó buszmegálló
11:30    Alsó-Dabasi Katolikus templom buszmegálló
11:35    Népbolt
11:40    Felső-Dabasi Katolikus templom buszmegálló
11:45    Kaparás
11:50    Sári Kálvária
12:00    Sári Katolikus templom
12:05    Sári Kálvária
12:10    Kaparás
12:15    Felső-Dabasi Katolikus templom buszmegálló
12:20    Népbolt
12:25     Alsó-Dabasi Katolikus templom buszmegálló
12:30    Bartók Béla út (Lakos doktor utca)
12:45    Obo Aréna


2.    kör
13:15-kor indulás az OBO Aréna elől
13:20     Vörösmarty (Klapka utca előtti) utca buszmegálló
13:25     Vörösmarty utca (orvosi rendelő) buszmegálló
13:30    Vörösmarty utca (Vasút utca- iskola) buszmegálló
13:35    Vasút utca (katolikus templom)
13:40    Vasút utca – Kossuth Lajos út kereszteződés (Gugyerás bolt)
13:45    Szent István út (Filmszínház buszmegálló)
13:50    Kaszinó buszmegálló
13:55    Alsó-Dabasi Katolikus templom buszmegálló
14:00    Népbolt
14:05    Felső-Dabasi Katolikus templom buszmegálló
14:10    Kaparás
14:15    Sári Kálvária
14:20    Sári Katolikus templom
14:25    Sári Kálvária
14:30    Kaparás
14:35    Felső-Dabasi Katolikus templom buszmegálló
14:40    Népbolt
14:45     Alsó-Dabasi Katolikus templom buszmegálló
14:50    Bartók Béla út (Lakos doktor utca)
14:55    Obo Aréna

3.    kör (utolsó)
18:00-kor indulás az OBO Aréna elől
18:05     Vörösmarty (Klapka utca előtti) utca buszmegálló
18:10     Vörösmarty utca (orvosi rendelő) buszmegálló
18:15    Vörösmarty utca (Vasút utca- iskola) buszmegálló
18:20    Vasút utca (katolikus templom)
18:25    Vasút utca – Kossuth Lajos út kereszteződés (Gugyerás bolt)
18:30    Szent István út (Filmszínház buszmegálló)
18:35    Kaszinó buszmegálló
18:40    Alsó-Dabasi Katolikus templom buszmegálló
18:45    Népbolt
18:50    Felső-Dabasi Katolikus templom buszmegálló
18:55    Kaparás
19:00    Sári Kálvária
19:05    Sári Katolikus templom
19:10    Sári Kálvária
19:15    Kaparás
19:20    Felső-Dabasi Katolikus templom buszmegálló
19:25    Népbolt
19:30     Alsó-Dabasi Katolikus templom buszmegálló
19:35    Bartók Béla út - garázsmenet

 

Print Friendly, PDF & Email

Search

Weboldalunk sütiket (cookie-kat) használ, hogy a legjobb böngészési élményt biztosíthassuk Önnek honlapunkon. Az oldal további használatával jóváhagyja a sütik használatát.