Dabas Város Önkormányzata november 22-én köszöntötte az 50-60 éves házassági évfordulósokat, sőt idén először az 55-56-70 éves jubiláló párok is csatlakoztak az ünnepeltekhez.
Ezen a szombat délutánon zsúfolásig megtelt a Városháza nagyterme családtagokkal, unokákkal, dédunokákkal, hiszen 30 jubiláló házaspár fogadta el a meghívást és 27 pár meg is jelent a rendezvényen. Az idősek aláírásukkal erősítették meg házassági esküjüket a város anyakönyvvezetője előtt, majd Kőszegi Zoltán polgármester köszöntötte őket és átadta az önkormányzat ajándékait.
A pezsgős koccintást a Rozmaring Hagyományőrző Népdalkör dalcsokra követte. A rendezvény végén az asszonykórus tagjai táncra kérték a ünnepelteket, így egy hangulatos délután emlékét vihették magukkal, amelyből remélhetőleg még sok évig töltekezni tudnak.
Kapui Ágota
Az ünnepi eseményről készült fényképek megtekinthetőek képgalériánkban ide kattintva.