2020. október 1. csütörtök
Malvin
Holnap: Petra napja lesz

VI. Magyar Zarándokút Konferencia

Ezúton, tisztelettel meghívom Önt a VI. Magyar Zarándokút Konferenciára.

A Magyar Zarándokút idei megnyitása előtt, hagyományainknak megfelelően, megrendezzük a Magyar Zarándokút Konferenciát immár hatodik alkalommal. A konferencia témája: Tájékoztató a Magyar Zarándokút 2016. évi programjairól

Helyszín:
Dabas-Sári Zarándok- és Kulturális Központ nagyterme (Dabas, Mánteleki út 8.)
Időpont: 2016. március 18. (péntek) 10.15

Konferencia programja:

10:00 – 10:15 Regisztráció

10:15 – 11:15 Köszöntő
- Köszöntő: Kőszegi Zoltán a Magyar Zarándokút Önkormányzati Társulás elnöke, Dabas polgármestere.
- Zarándokvers Papp Zsolt László, színész előadásában.
- Filmrészlet: bemutatja Szitnyai Jenő, a filmfőszerkesztője, a konferencia moderátora.
- Magyar Zarándokút 2016: Miháczi János, zarándokvezető, Szabó László, a Magyar Zarándokút Egyesület elnökségi tagja, Rumi Imre, a Magyar Zarándokút Egyesület elnöke.

11:15– 12:15
A 2016. és 2017. évi zászlós zarándokokat bemutatja: Schmittné Makray Katalin és Varga Miklós.
Mit várnak az úttól az új zászlós zarándokok: Nagy Feró, énekes és Rusz Milán, színész
Magyar Zarándokút gyöngyszemei - Dabas: Kőszegi Zoltán, Dabas polgármestere.

Ebéd

12.45 - tól Részvétel az Irgalmasság Szent Éve jegyében szervezett VII. dabasi Városi Keresztúton

A rendezvényen csak jelentkezés alapján regisztrált, és erről visszaigazolással, valamint a Magyar Zarándokút zarándokútlevelével rendelkező résztvevőket tudunk fogadni.

A Dabasi Zarándokközpontban szállás is igényelhető jelentkezéssel együtt. Szállásdíj: 1500-Ft

Kérem, hogy mielőbb, jelezze részvételi igényét. Jelentkezés az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre történő megküldéssel történhet.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk.

Érd, 2016. március 6.

Rumi Imre Kőszegi Zoltán
az egyesület elnöke a társulás elnöke

Letölthető meghívó:

letoltes ikon pdf01