2020. október 1. csütörtök
Malvin
Holnap: Petra napja lesz

Kitüntetettek

King Stone Chemicals Kft.

A King Stone Chemicals Kft. több, mint 40 éves múlttal rendelkező családi vállalkozásból fejlődött ki, amelynek gyökerei Ciprushoz kötődnek. 2006-ban építették fel korszerű magyarországi gyárunkat városunkban a dabasi ipari parkban.

A cég széleskörű és folyamatosan bővülő termékpalettával rendelkezik, a város egyik legnagyobb foglalkoztató cége, amely jelentős szerepet vállal a dabasi közösség és sportélet támogatásában.

Számos sportlétesítmény megvalósításában, megépítésében jelentős támogatást nyújtott a cég az elmúlt években a társasági adótörvény nyújtotta TAO támogatás révén, és alapanyag támogatásokkal. Közreműködött az FC Dabas Sporttelepének fejlesztésében, a sportesemények megszervezésének, megvalósításának támogatásában. Az idei évben a cég felvállalta az X_Trial extrém motorsport világbajnokság névadó szponzori felkérését.

Ez az esemény is túlmutat a városunk határain, és jól jellemzi az összefogás erejét, amely a szervezők és a névadó szponzor között kialakult.

A Sportgáláról készült képanyagok megtekinthetőek a képgalériánkban ide kattintva:

VÁROSHÁZA

hivatal01