2020. augusztus 6. csütörtök
Berta, Bettina
Holnap: Ibolya, Afrodité napja lesz

Kitüntetettek

Wellis Magyarország Zrt.

2017-ben a képviselő-testület a Dabas Város Sportjáért elismerést ismételten egy olyan kiemelt sporttámogató tevékenységet folytató, a településünkhöz kötődő vállalkozásnak ítélte, amely sokat fordít a dabasi sportélet fejlesztésére. Nem más ez a vállalkozás, mint a Wellis Magyarország Zrt.

A Wellis Magyarország Zrt. jelentős sportszponzorációt folytat Dabason. Kiemelten támogatta az FC Dabas Sporttelepén 2016-ban átadott Utánpótlás Centrum megépítését és felszerelését. A létesítmény sportolókat szolgáló wellness részlegének felszerelését nagy értékű eszközök biztosításával segítette.

A már két alkalommal megszervezett FC Barcelona Futballtábort is kiemelten szponzorálta.

A cég nem csak településünkön, fejtett ki jelentős sporttámogatói tevékenységet, hanem az idei vizes világbajnokságon is találkozhattunk a Dabason már közismert cég nevével. A Wellis Magyarország Zrt. városunk legnagyobb foglalkoztatója, ilyen minőségében is aktívan részt vesz a településen a helyi társadalmi szerepvállalásban. Ebben az évben több oktatási-nevelési, valamint szociális intézményben végeztek munkatársaikkal csapatépítő jelleggel önkéntes munkát.

A város sportéletében további kiemelt szerepet vállat a cég, amikor elfogadta az FC Dabas felkérését, hogy legyen az Utánpótlás Központ és a Sári Sporttelep névadó szponzora. Hamarosan a Sári Sporttelep a Wellis Sport Park elnevezést fogja viselni.

A díj kifejezi Dabas Város Önkormányzata elismerését és köszönetét mindazért a szerepvállalásért, amit a Wellis Magyarország Zrt. az elmúlt években Dabas Sportéletének fejlesztésében tett.

A díjátadásról készült fényképek megtekinthetőek képgalériánkban ide kattintva.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

VÁROSHÁZA

hivatal01

Elérhetőségek:

Postacím:
2370 Dabas
Szent István tér 1/B.

Telefon:
29/561-201
Fax:
29/561-291
E-mail:
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Ügyfélfogadás:
Hétfő: 13-16
Szerda: 8-16
Péntek: 8-12

Search

Weboldalunk sütiket (cookie-kat) használ, hogy a legjobb böngészési élményt biztosíthassuk Önnek honlapunkon. Az oldal további használatával jóváhagyja a sütik használatát.