Erdélyi Dóra

Erdélyi Dóra a 2014/2015-ös tanévben fejezte be tanulmányait a Gyóni Géza Általános Iskolában.

Sokoldalú személyiség, hiszen kitűnő tanulmányi eredménye mellett rengeteg iskolán kívüli programban és versenyen vett részt. Az iskolánkban töltött nyolc év alatt csak jeles osztályzat volt a bizonyítványában, felső tagozatban 10-12 tantárgyi dicsérettel évente.

Minden évben a tanév végén az „Évfolyam Első” tanulója oklevél büszke tulajdonosa volt.
Hetedikben 200 db ötös osztályzatot kapott (183 tanítási nap alatt), ami kiemelkedő teljesítmény, ezelőtt, és azóta sem volt erre példa az iskolában.
A nyolcadik osztály végén a legnagyobb iskolai kitüntetést a „Gyóni Géza-díjat” vehette át.
Több alkalommal nyert iskolai tanulmányi versenyeket, csapatban és egyénileg is, járási, városi és országos megmérettetéseken is színvonalasan képviselte az iskolát.
Egyházmegyei hittanversenyen több alkalommal lett I. helyezett.
Tagja volt a Múzsák Alapfokú Művészeti Iskola színjátszó csoportjának, városi rendezvények, nemzeti ünnepeink, emléknapjaink alkalmával sokszor hallgathattuk szavalatait. Városi, megyei, országos szavaló versenyeken eredményesen szerepelt. A Tilinkó néptánccsoport tagjaként szintén rendszeresen színesítette a városi és megyei rendezvények műsorait. A Dabasi Talentumok versenyein díjazott lett vers és próza, valamint néptánc kategóriában.
A Dabason bemutatott nagy sikerű „István a király” című darabban is szerepelt.
Közösségi munkája szintén példaértékű. Az osztályprogramok szervezőjeként és az iskola diákönkormányzatában is fáradhatatlanul dolgozott. Egy évig az iskolaszéknek is tagja volt.
Precíz, segítőkész, alapos, megbízható munkájára a tanulók és a tanárok mindig számíthattak.
Dóri már középiskolás, a dabasi Táncsics Mihály Gimnáziumban folytatja tanulmányait.

A díjátadásról készült felvételek megtekinthetőek képgalériánkban ide kattintva.