Gyóni Polgárőr Egyesület

A Dabas-Gyóni Polgárőr Egyesület az egyesület az Országos Polgárőr Szövetség tagja, Dabas II. III. kerületében látja el feladatát.

Megalakulása óta segíti munkáját a SERPICO Közbiztonsági Közalapítvány és Dabas Város Önkormányzata. Az egyesület vezetője Vörös József, akinek az Országos Polgárőr Szövetség 2009-ben Ezüstkereszt érdemrendet adományozott a csoport munkájának elismeréseként. Az egyesület a Dabasi rendőrséggel és a megyei rendőrkapitánysággal szoros együttműködésben végzi munkáját, közös járőrszolgálat keretében.

A város lakossága bizalommal fordul a polgárőrség felé, napi rendszerességgel. Ifjúság- és környezetvédelmi programokban is részt vesznek, és évek óta megnyugtatóan biztosítják Dabas Város Önkormányzatának nagyobb lélegzetű rendezvényeit.

Képanyagok a díjátadásról 2010.

Képanyagok a díjátadásról 2012.