2020. február 29. szombat
Elemér, Oszvald, Román
Holnap: Albin, Albina napja lesz

Állásajánlatok

A következő aktuális állás és munkalehetőségeket kínálják városunkban és környékén az alábbi cégek, intézmények:

MELEGHEGYI & TÁRSA KFT.

26 éve mind a hazai, mind nemzetközi piacra gyártó, magyar tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő fémipari vállalat keres munkatársat az alábbi pozícióra.

Munkakör megnevezése:  Üzemvezető

Jelentkezz hozzánk, ha szeretnéd egy dinamikusan fejlődő cég szegedi üzemét vezetni, ahol egy fiatalokból álló lelkes és összeszokott csapat vár.
Ha megfelelsz az elvárásoknak, garantáljuk a jó fizetést, a mozgó bért, a fejlődési lehetőséget.

Feladatok:
•    Szegedi üzem irányítása,
•    Munkatársak vezetése, felügyelete,
•    Napi gyártás ütemezése, a termelés folyamatosságának fenntartása
•    Karbantartások, javítások megszervezése,
•    Koordináció a dabasi üzemegység vezetőjével
•    Vezetői jelentések készítése

Elvárások:
•    Szakirányú végzettség, azonos területen szerzett több éves tapasztalat
•    Műszaki rajzok ismerete
•    Vezetői képességek
•    Jó kommunikációs készség
•    Önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:
•    Versenyképes jövedelem
•    Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
•    Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkahely
•    Havi bónusz

Meleghegyi és Társa Gépgyártó Kft.
2371 Dabas, Alsóbabád 10. Hrsz:439/12       Telephely: 5-ös fő út 35,2 km
Telefon: 29-567-431 Mobil: 06-20-241-6444 Fax: 29-567-430
WWW.LEZERVAGAS.HU

munka 20191001